Connect with us

Sporti

Të rritesh i varfër dhe papritur nënshkruan kontratë 90 milionë dollarëshe, flet Lebron James

Published

on

 

Basketbollisti i njohur profesionist, Lebron James thotë se e urren kur dëgjon nga njerëzit se ka ndryshuar, edhe pse nuk e mohon një gjë të tillë.

“Po, natyrisht se kam ndryshuar. Është zhvillim, nuk ëshë diçka negative. Kam dy fëmijë. Kam përgjegjësi tash, natyrisht se kam ndryshuar. Vjen me zhvillimin. Nëse ti nuk ke ndryshuar është problem i yti”, thotë James.

I pyetur se si është të rritesh në një mjedis të varfër dhe pastaj befasisht të nënshkruan kontratë në vlerë prej 90 milionë dollarëve, James thotë se është intriguese, por meritat ia hedh vetes. Jam i mençur në disa gjëra, thotë basketbollisti.

“Gjyshja ime para se të vdiste më tha ‘gjërat e mira vijnë tek ata që janë të durueshëm, që janë të durueshëm dhe falënderues për atë që kanë para vetes.’ Nuk do t’i bie pishman asnjëherë”, thotë James. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending