Connect with us

Lajme

Të rinjve u zihet droga në veturë

Policia e Kukësit ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike.

Published

on

Gjatë ditës së djeshme blutë arrestuan në flagrancë dy persona pasi u kapën me 2.5 kg kanabis.

Në pranga kanë rënë dy të rinj nga Lezha, Pashk Biba, 20  vjeç dhe Zef Boçi, 20 vjeç.

“Arrestimi i këtyre shtetasve u bë pasi dhe mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative, se automjetin tip “Ford” me targa AA 360 FC, ka lëndë narkotike, janë organizuar shërbimet ku u bë e mundur ndalimi i mjetit me drejtues shtetasin Pashk Biba  dhe pasagjer shtetasin Zef Boçi.Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin tip “Ford” me targa AA 360 FC, në pjesën e bagazhit u gjet një çantë ku brenda saj kishte 5 qese me lëndë narkotike,  me peshë  rreth 2.5 kg Cannabis Sativa”.

Policia sekuestroi lëndën narkotike dhe mjetin tip”Ford”, me targa AA 360 FC.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprën penale “Prodhim dhe shitje e lëndëve  narkotike”.

14886221_10209294235466605_1105356681_n

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending