Connect with us

Lajme

Të rinjtë që grisën diplomat e ‘Yahya Kemal’ gënjyen

Published

on

Dje në Shkup një grup të rinjsh grisën disa diploma që ata thanë se janë të lëshuara nga ‘Yahya Kemal’, shkolla e mesme nën pronësi të Fetulla Gülen i cili është kundërshtari politik i presidentit turk Recep Tayyip Erdoğan. Këtë akt ata e bënë në shenjë protestë ndaj grusht shtetit në Turqi që thuhet se është organizuar nga Fetulla Gülen.

Por faktet flasin ndryshe. Telegrafi Maqedoni ka siguruar fotografi se si në të vërtetë duket diploma e shkollës së mesme ‘Yahya Kemal’. Diploma e siguruar nga Telegrafi nga ish nxënës të shkollës ‘Yahya Kemal’ shihen të gjitha shenjat zyrtare të shkollës, vulat, nënshkrimet dhe delegimi i Ministrisë së Arsimit në Maqedoni që të ndajë këtë diplomë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending