Connect with us

Sporti

A do të luajë Neuer ndaj Real Madridit? Vjen vendimi

Published

on

Bayern Munchen ka marr një lajm të mirë para sfidës me Real Madridin.

Në stërvitjen dy ditë para sfidës ndaj Real Madridit është kthyer Manuel Neuer.

Neuer gjatë javës është stërvitur rregullisht me pjesën tjetër të skuadrës, përcjell Periskopi.

Ai është dukur në formë pas operimit dhe kështu pritet të jetë startues ndaj Real Madridit.

Kujtojmë që edhe para operacionit, mediat gjermane kanë bërë të ditur që Neuer do të kthehet me kohë për sfidën e së mërkurës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending