Connect with us

Sporti

A do të largohet Lewandowski nga Bayern?

Robert Lewandowski dhe Bayern Munich nuk po arrijnë assesi të gjejnë gjuhë të përbashkët sa i përket rinovimit të kontratës.

Published

on

Marrëveshja aktuale mes palëve shkon deri në vitin 2019, mirëpo rinovimi i saj nuk duket në horizont.

Polaku është pjesë e bavarezëve nga viti 2014, kur u largua nga Borussia Dortmund.

Ai shpeshherë ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm te Real Madrid, klub ky i cili besohet se e do 28-vjeçarin në skuadër. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending