Connect with us

Lajme

Të gjitha fyerjet dhe kërcënimet e Isa Mustafës

Published

on

Kryeministri Isa Mustafa është i njohur për gjuhën e papërmbajtur sidomos në Facebook, por edhe në publik.

Ai e quante ‘gomar’ Albin Kurtin, thoshte se “gratë kullosin fonde”, tallej me deputetët e LDK’së që nuk e votuan Thaçin president dhe së fundmi, pretendohet se ka fyer dhe kërcënuar gazetarin e Insajderit, Vehbi Kajtazin.

Periskopi ka bërë një përmbledhje të disa prej fyerjeve që kryeministrit që në vazhdimësi i bënë në deklaratat e tij.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending