A do të debutojë Ajeti sot ndaj Interit?

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Arlind Ajeti me gjasë do të debutojë sonte për skuadrën e tij, Torino.

Periskopi.com Sporti

Torinezët takohen me Interin me fillim nga ora 20:45, në ndeshjen e cila zhvillohet në kuadër të Serie A.

Ajeti ka vuajtur nga dëmtime të shumta muajve të fundit dhe tani duket se ka ardhur momenti që të tregojë vetën në fushën e lojës. /Periskopi.com

Shpërndaje në: