Connect with us

Sporti

A do të bëjë Guardiola transferime në janar?

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola thotë se nuk po mendon rreth transferimeve të mundshme në janar.

Published

on

45-vjeçari beson se ka lojtarët e duhur për të vazhduar garën në Premier Ligë dhe në Ligën e Kampionëve.

“Jo, unë nuk jam duke menduar për këtë”, deklaroi ai ku u pyet rreth transferimeve të mundshme në janar.

“Ne e dimë se Pablo Zabaleta dhe Bacary Sagna do të kthehen. Poashtu, kur Vincent Kompany të rikthehet për të luajtur rregullisht, ne do të kemi shumë opsione”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending