Connect with us

Lajme

Tani testimi për patentë shofer nën monitorimin e kamerave

Published

on

Testimi teorik dhe ai praktik për patentë shofer, tash e tutje do të bëhet nën monitorimin e kamerave.

Krejt ky sistem po bëhet për shkak të ankesave që ka pranuar ministria e infrastrukturës, se aty zhvillohej korrupsioni

Kjo do të ndikojë edhe në rritjen e sigurisë në komunikacion.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending