Connect with us

Sporti

Talenti i Leicesterit ka të dashurën më seksi në Premier Ligë (Foto)

Published

on

E dashura e futbollistit të Leicester, Bartosz Kapustka ka fituar çmimin si “Mbretëresha e vajzave polake” dhe në fakt është shumë e lehtë për ta identifikuar se përse.

19-vjeçari i Leicesterit zgjodhi që të transferohej te kampionët e Anglisë edhe pse kërkohej nga shumë skuadra të mëdha europiane. E dashura e tij, Klaudia Adamczyk, 25 vjeç i ka rrëmbyer vëmendjen.

Ajo është nëj mbështetëse e KS cracovia skuadër, nga e cila është transferuar lojtari. Klaudia është padyshim një ndër femrat më të bukura të lojtarëve që luajnë në Premier League dhe kjo është mëse e qartë nga fotot e saj.

Në kohën e lirë ajo i kushton një vëmendje të veçantë aktivitetit fizik, teksa shpesh herë poston foto në rrjetet sociale nga palestra.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending