Connect with us

Sporti

Talenti i Juventusit refuzon gjigandët anglezë

Talenti i madh i Juventusit, Moise Kean është i gatshëm të refuzojë Arsenalin dhe Manchester Unitedin.

Published

on

16-vjeçari ka arritur të hyjë në skuadrën e parë të bardhezinjve dhe kjo ka zgjuar interesimin e dy prej gjigandëve më të mëëdhenj të futbollit anglez.

Megjithatë, duket se ai do të nënshkruajë kontratën e parë profesionale me Juventusin, pasi nuk është aspak i interesuar të largohet. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending