Connect with us

Lajme

Taksisti mysliman refuzon pasagjerin me qen për shkak të fesë

Published

on

Ky është momenti kur një shofer taksie mysliman refuzoi të transportonte një njeri me aftësi të kufizuara me qenin e tij, duke pretenduar se veprimi është “kundër fesë së tij”.

Videoja tregon Charles Bloch’in me qenin e tij dhe të dashurën Jessica Graham, duke u përpjekur që të hyjnë në kabinën e taksisë para se shoferi t’i thoshte atij që të mos e merrte qenin me vete për shkak se feja nuk ia lejon.

Shoferi dëgjohet duke thënë: “Unë nuk e marr qenin. Është zgjedhja ime. Është për shkak të fesë sime.”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending