Connect with us

Lajme

Takohen Delawie dhe Haradinaj, nuk tregojnë arsyet

Published

on

Ambasadori amerikan Greg Delawie ka vizituar sot Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës ku edhe është takuar me liderin e kësaj partie, Ramush Haradinaj, njofton Klan Kosova.

Nuk dihet se për çka është folur në takimin në mes të Haradinajt e Delawie.

Ky i fundit pasi ka dalë nga selia e AAK-së nuk ka pranuar të flasë për media rreth takimit.

Në ndërkohë, Kryesia e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës pritet të mbajë një mbledhje në selinë e saj në Prishtinë.

Ende nuk janë dhënë detaje në lidhje me temat që do të shtrohen në këtë mbledhje.

Poashtu nuk dihet nëse ky takim në Aleancë ka të bëjë me njoftimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, për negocimet e tij me partitë dhe koalicionet tjera për sigurimin e numrave të nevojshëm që ta formojë qeverinë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending