Connect with us

Sporti

Takimi Juventus – Genoa shkon në vazhdime

Published

on

Juventus dhe Geona  janë ndarë me barazim në kohën e rregullt në fazën e 1/8-tës së finales, përcjell Periskopi.

 

Pas golave të shënuar nga Kulusevski 2’ dhe Moratas 23’ për Juventusin, ata kaluan në epërsi prej dy golave, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, kjo nuk e ndaloi Genoan që përmes Cyborras 28’ dhe Melegoni 74’ të barazojnë rezultatin.

Tani, ndeshja do të vazhdojë në kohën shtesë, me dy pjesë nga 15 minuta.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending