Connect with us

Lajme

Takim trepalësh zv. ministrash të punëve të brendshme Maqedoni – Kosovë – Shqipëri

Published

on

Në Maqedoni është mbajtur një takim trepalësh Maqedoni – Kosovë – Shqipëri i zv.ministrave për punë të brendshme, Agim Nuhiu, Nehat Mustafa dhe Stefan Çipa. Në këtë takim morën pjesë edhe drejtorët e departamenteve të kufirit të policive të tri vendeve, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Qëllimi i takimit ka qenë bashkëpunimi ne mes tre vendeve me qëllim të bashkërendimit të aktiviteteve për zbatimin e rendit dhe ligjit.

Bashkëbiseduesit kanë diskutuar për mundësinë e shkëmbimit të informacioneve për dyshimet rreth elementëve terroristë dhe luftëtarëve të huaj, por edhe të krimit të organizuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending