Connect with us

Lajme

Tahiri: Zëvendëskryeministri dhe ministrat serbë po e shkelin Kushtetutën, duhet të përgjigjen

Ministrja për dialog Edita Tahiri, në një intervistë për RTK-në tha se përpjekjet diplomatike serbe rreth çështjes së Trepçës janë të kota dhe Don Kishoteske.

Published

on

Sipas Tahirit, 23 vende anëtare të BE-së e kanë njohur pavarësinë e Kosovës dhe ata e dinë se Kosova vendos për pronat dhe pasuritë e veta.

Ajo, më tutje shtoi se sikurse Stojanoviq ashtu edhe dy ministrat serbë kanë shkelur Kushtetutshmërinë e Kosovës me shkuarjen e tyre në Bruksel, dhe se ata duhet të thirren në përgjegjësi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending