Connect with us

Lajme

Tahiri thotë se Serbia po rishfaq rrezikshëm projektin hegjemonist

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka vlerësuar se pretendimet e Serbisë për një dialog të përgjithshëm ndërmjet popullit serb dhe atij shqiptar, për të arritur një paqe mes tyre, janë false.

Published

on

Tahiri ka thënë për “Epoka e re” se në këtë mënyrë Qeveria serbe po rishfaq rrezikshëm projektin e saj hegjemonist për Serbinë e madhe.

Sipas saj, Qeverisë serbe nuk i interesojnë raportet e mira mes dy kombeve.

Ajo ka deklaruar se njohja e pavarësisë së Kosovës nga Serbia është kushti themelor për të arritur një kapitull të marrëdhënieve paqësore në mes të shqiptarëve dhe serbëve.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending