Connect with us

Lajme

Tahiri: Takimi Thaçi-Haradinaj, fillimi i gjetjes së zgjidhjes

Published

on

Analisti politik, Ramush Tahiri, e ka cilësuar të dobishëm takimin e sotëm ndërmjet presidentit të vendit, Hashim Thaçi, dhe kandidatit të koalicionit PAN për kryeministër, Ramush Haradinaj.

“Takimi Thaçi-Haradinaj, i çfarëdo natyre qoftë, është i mirëseardhur dhe ndihmon në gjetjen e një zgjidhje të drejtë”, ka thënë Tahiri për RTV21.

“Sigurisht që do të ketë edhe takime të tjera, para së gjithash takimi Veseli -Haradinaj që e sqaron mandatarin dhe ndarjen e pozitave brenda PAN-it”, ka thënë Tahiri.

“Presidenti po del që është takuar me Kryesinë e AAK-së dhe me liderin e saj në kuadër të nismës për takimet me partitë politike ose thjesht ka qenë një takim privatë e jo zyrtar përderisa nuk kemi komunikatën zyrtare”, është shprehur ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending