Connect with us

Lajme

Sveçla: Isha aty kur Xhemile Dehari refuzoi telegramin e Hashim Thaçit

Ish-shefi i Inspektoriatit në Komunën e Prishtinës, Xhelal Sveçla ka thënë se ka qenë i pranishëm në momentin kur Xhemile Dehari e Avni Dehari kanë refuzuar që ta pranojnë telegramin e ngushëllimit të Hashim Thaçit, me rastin e vdekjes së djalit të tyre, Astritit.

Published

on

“E vërtetë. Pata fatin ta dëgjoj dhe jetoj qëndrimin që rrezatoi dinjitet dhe vendosmëri të dy prindërve të Astritit. Isha aty kur u thanë këto fjalë që do t’i regjistrojë historia”, ka shkruar Sveçla në Facebook, raporton Periskopi.

Periskopi, nga burime të afërta me familjen Dehari raportoi se telegrami i ngushëllimit nga presidenti u refuzua nga familja Dehari, përkatësisht nëna e Astritit, Xhemilja.

“Thuaj Hashim Thaçit, pushkën me të cilën ma keni vra djalin, kthema se më duhet!”, ka qenë përgjigja e Xhemile Deharit për Hashim Thaçin. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending