Connect with us

Lajme

Suzana Shkreli shpall kandidaturën për në Kongresin Amerikan

Published

on

Në një zonë ku ka gati 20 vjet që fitojnë republikanët, do të garojë për në kongresin amerikan, shqiptaro-amerikanja Suzana Shkreli.

Suzana Shkreli ka tani shansin që të bëhet shqiptaro-amerikania e parë në histori, që zgjidhet në kongresin amerikan.

Ajo është emëruar si kandidatja e preferuar nga partia demokrate për distriktin e 8 kongresional, ku do të sfidojë kongresistin në fuqi, republikanin mike bishop.

Në SHBA, Suzana Shkreli punon në njësinë e mbrojtjes së fëmijëve të zyrës së prokurorisë, në Kontenë Macomb.

Ajo vetë është optimiste për sfidën e re dhe e mbyll deklaratën e parë si kandidate me dy fjalë kuptimplotë: “Jam gati”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending