Connect with us

Sporti

Suso kalon në epërsi Milanin (Video)

Skuadra vendase po kalon nëpër një krizë të rezultateve dhe Milani e ka shfrytëzuar mirë atë.

Published

on

Ka qenë mesfushori spanjoll Suso, që ka shënuar golin e parë në këtë sfidë në minutën e 15-të. /Periskopi.com

https://www.youtube.com/watch?v=c-MIIKAJ-y8&feature=youtu.be

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending