Connect with us

Lajme

Superoperacion antimafia në Napoli, 90 të arrestuar

Published

on

Një operacion i gjerë antimafia, në të cilin u angazhuan mbi 300 trupa policore, ka çuar në pranga 90 persona në Napoli.

Të arrestuarit akuzohet se bëjnë pjesë në klanin “D’Amico”, i cili kontrollon të gjitha aktivitetet e jashtëligjshme në zonën lindore të Napolit.

Ata akuzohen për krime të tipit mafioz, vrasje, zhvatje, trafik droge, armëmbajtje pa leje etj., raporton ANSA.

Sipas hetimeve, ky klan kontrollonte të gjithë aktivitetin e shpërndarjes së drogës në zonë dhe u vinte gjoba bizneseve.

Hetuesit kanë mbledhur prova për rolin e rëndësishëm që luanin femrat në aktivitetin e klanit mafioz.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending