Connect with us

Sporti

Superlajm për Real Madridin

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Luka Modric është rikuperuar dhe do të jetë pjesë e ekipit në duelin e ardhshëm në kuadër të La Ligës kundër Leganes, të dielën.

Published

on

Mungesa e Modricit, i cili mungon tashmë një kohë të gjatë për shkak të një dëmtimi, është vërejtur shumë në ekipin e Zidanes.

Por, përveç kroatit, gati për ndeshjen e së dielës do të jetë edhe James Rodriguez, i cili nuk ka luajtur ndaj Legias në Ligën e Kampionëve shkaku i një dëmtimi të vogël.

Rodriguez ka konfirmuar se tashmë është mirë, dhe është i gatshëm për lojë.

Sërish probleme mes agjentit të Toure dhe Guardiolas

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending