Connect with us

Sporti

Super e dashura e Ronaldos mbetet pa punë, ja pse e shkarkuan (Foto)

Published

on

E dashura e re e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka humbur punën javën e fundit.

Bukuroshja iu bashkua Prada-s, vetëm pak muaj më parë, por tashmë është detyruar që ta lërë pasi kjo kompani nuk i ka rinovuar kontratën.

Sipas “El Mundo”, e dashura e yllit portugez është shkarkuar nga puna, teksa merrte 1200 euro në muaj, plus komisionet për çdo shitje që bënte.

Mendohet se arsyeja që kompania ka zgjedhur për të mos vazhduar kontratën me të ka qenë fakti që ajo është shumë e famshme, dhe një pjesë e madhe e klientëve e kishin mendjen te ajo dhe jo te produktet e “Pradas”, raporton Albeu.

Kjo është hera e dytë që ajo humbet punën për të njëjtën arsye, pasi një gjë e tillë ndodhi më parë dhe te “Gucci”, por gjithsesi Ronaldo mund t’ia sigurojë ata para vetëm për disa orë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending