Connect with us

Sporti

Super-befasi: Ozil lë Arsenalin për një skuadër tjetër angleze?

Mesut Ozil mund të largohet nga Arsenali por jo edhe nga Premierliga.

Published

on

Sipas informacioneve të “The Sun”, tri klube angleze janë në kërkim të mesfushorit turko-gjerman.

Pasi që Arsenali dështoi t’ia rinovojë kontratën fantazistit, në garë për të janë futur Manchester United, Manchester City dhe Chelsea, përcjellë “Lajmi.net”.

Ozil fiton momentalisht 140 mijë euro në javë, ndërsa kontrata e tij skadon në vitin 2018.

Për të është i interesuar edhe klubi italian, Juventus.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending