Connect with us

Sporti

Sunderland – Manchester United, formacionet startuese

Published

on

Sunderland dhe Manchester United do të ballafaqohen me njëra tjetrën me fillim nga ora 14:30, në kuadër të Premier Ligës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Sunderlandit, “Stadium of Light”.

Formacionet startuese janë këto:

Sunderland: Pickford, Jones, Oviedo, Denayer, Kone, Larsson, Rodwell, Cattermole, Ndong, Anichebe, Defoe.

Manchester United: Romero, Darmian, Bailly, Rojo, Shaw, Fellaini, Herrera, Lingard, Pogba, Mkhitaryan, Ibrahimovic. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending