Connect with us

Lajme

Sulmohet një vajzë me mbulesë në Gjermani

Published

on

Në kryeqytetin e Gjermanisë, Berlin, një vajzë 17 vjeçare me mbulesë është sulmuar nga persona të panjohur.

Në një deklaratë nga policia e Berlinit thuhet se nëpunës policorë janë thirrur në një spital gjatë ditës së sotme në lidhje me një sulm të kryer në baza të ksenofobisë.

Sipas deklaratës, vajza e re në dëshminë e saj në spital ka thënë se në rrugën “Tempelhofer Damm” fillimisht është sulmuar verbalisht nga tre persona, një prej të cilëve e gjinisë femërore, ndërsa më pas është sulmuar edhe fizikisht.

Në deklaratë më tej thuhet se vajza e re ka pësuar gërvishtje trupore dhe lëndime në krah dhe se është duke u trajtuar në spital. Lidhur me këtë incident Njësia e Sigurisë shtetërore pranë Departamentit Federal të Krimeve po zhvillon hetime për rastin në fjalë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending