Connect with us

Sporti

Sulmohet gjyqtari, ndërpritet ndeshje KEK-u – Vllaznia (Video)

Ndeshja e futbollit mes KEK-ut dhe Vllaznisë në kuadër të xhiros së 13-të në Ligën e Parë të Kosovës është ndërprerë në minutën e 61-të pas sulmit me gurë ndaj gjyqtarit Jakup Gashi.

Published

on

Asistenti i dytë pësoi dëmtime në kokë. Ai nuk ishte i gatshëm të vazhdonte lojën dhe gjyqtari kryesor vendosi që të ndërpriste ndeshjen, pas konsultimeve me asistentin Gashi.

Vllaznia e Pozheranit ka dërguar dy video për koha.net ku shihet se zyrtarët dhe lojtarët mundohen ta bindin asistentin të vazhdojë ndeshjen, por siç shihet në video ai nuk pranon të kthehet në fushë dhe gjyqtari kryesor ndërpret ndeshjen.

KEK-u deri në momentin e ndërprerjes ishte duke fituar me rezultat 2 me 0.Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending