Connect with us

Lajme

Sulmohen punëtorët e  një rruge në Prishtinë, bëhen për spital

Një përleshje mes disa punëtorëve të firmës “Toi For”, që merret me rregullimin e rrugëve dhe një grup të qytetarëve ka përfunduar me dy punëtorë të lënduar, njofton Klan Kosova.

Published

on

Rrahja ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën “Muharrem Fejza”, në lagjen Mati 1 në Prishtinë, derisa policia nuk ka arritur të arrestojë asnjë të dyshuar, pasi që pas përleshjes ata kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Në ndërkohë dy të lënduarit po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinës.

Arsyeja e përleshje, sipas punëtorëve të sulmuar, thuhet të ketë qenë revoltimi i qytetarëve nga pritja dhe kolonat e shkaktuara, për shkak të bllokimit të një korsie të rrugës, si pasojë e punëve në atë pjesë.

Siç njofton gazetarja e Klan Kosova nga terreni, agresorët kanë pasur edhe armë në duar, por që nuk i kanë përdorur gjatë përleshjes.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending