Connect with us

Sporti

Sulmi terrorist: Flet futbollisti i goditur nga bomba (Foto)

Published

on

Futbollisti i Borussia Dortmund, Marc Bartra ishte lënduar nga shpërthimi që kishte ndodhur afër autobusit me të cilin udhëtonte skuadra gjermane.

Por fatmirësisht, ai lëndoi vetëm krahun e djathtë dhe sot ai iu nënshtrua me sukses operimit në të.

Borussia Dortmund bus incident

Dortmund players after explosion

Dortmund players after explosion

Më pas, ai gjeti kohë që të shprehë mirënjohje dhe të falënderojë të gjithë për mesazhet pozitive që ka pranuar gjatë kësaj kohe, transmeton Periskopi.

“Siç mund të shihni jam shumë më mirë. Faleminderit të gjithëve për përkrahjen dhe mesazhet e juaja! Tani të mbështesim bashkëlojtarët, tifozët dhe BVB për ndeshjen e sontme!”, tha Bartra sot, pasi bëri më mirë. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending