Connect with us

Sporti

Sulmi dhe mbrojtja më e mirë e kampionatit

Kur kanë kaluar 15 xhiro të Superligës, Prishtina i prinë renditjes me 33 pikë, një më shumë se Trepça ’89 që është e dyta.

Published

on

Dhe, janë pikërisht këto dy skuadra që shquhen për sulmin dhe mbrojtjen më të mire.

Përderisa 89-shi ka realizuar më së shumti, 22 gola, Prishtina ka pranar më së paku, vetëm gjashtë.

Përndryshe, Hajvalia qëndron më së keqi me goldallim, pasi ka realizuar vetëm katër herë, derisa ka pranuar 20 gola.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending