Connect with us

Lajme

Sulmet në New York ishin akte terroriste

Published

on

Shtëpia e Bardhë ka thënë të martën se, me sa duket, sulmet me bomba në New York dhe New Jersey në fundjavë kanë qenë akte terroriste.

“Duket se ky ka qenë një akt terrorizmi”, ka thënë zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Josh Earnest, gjatë një konference me gazetarë në qytetin e New Yorkut, raporton Reuter

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending