Connect with us

Lajme

Sulmet ajrore të Rusisë në Siri vazhdojnë të shkaktojnë viktima

Published

on

Në sulmet ajrore të avionëve luftarake të ushtrisë ruse të kryera ndaj zonave nën kontrollin e opozitarëve në qytetin Halep të Sirisë kanë humbur jetën 7 civilë, raporton Anadolu Agency (AA).

Sipas informacioneve që gazetari i AA-së i ka marrë nga burimet të mbrojtjes civile, mësohet avionët rus me bomba thërrmuese kanë sulmuar qarkun Katırcı dhe lagjet Hreytan dhe Anadan. Në sulmet ku janë goditur vendbanimet kanë humbur jetën 7 civilë, ndërsa ka patur dhe një numër të madh të plagosurish.

Theksohet se ekipet e mbrojtjes civile janë duke punuar për të arritur te dy familjet të mbetura nën rrënojat në qarkun Katırcı.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending