Connect with us

Lajme

Sulm vetëvrasës në Somali, të paktën tre të vdekur

Published

on

Së paku tre persona kanë mbetur të vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar në kryeqytetin Mogadishu të Somalisë.

Kjo kur një veturë kishte eksploduar pranë një kampi ku ishin grumbulluar njerëz të shpërngulur.

Njerëzit janë strehuar në krahinën e Bondeere, pas luftimeve që kanë kapluar këtë pjesë.

Deri tash nuk ka pasur marrje të përgjegjësisë për sulmin e kryer, ndonëse është grupi militant i quajtur Shabaab që ka kryer sulme serike në Somali, shkruan Reuters, transmeton Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending