Connect with us

Lajme

Sulm vdekjeprurës në një takim të pleqve fisnorë në Afganistan

Një sulmues vetëvrasës ka vrarë gjashtë njerëz dhe ka plagosur gjashtë të tjerë në një takim të pleqve fisnorë, në provincën Nangarhar të Afganistanit.

Published

on

Përgjegjësinë për sulmin, i cili ka ndodhur në qytetin Xhalalabad, nuk e ka marrë ende asnjë grup.

Attaullah Khogyani, zëdhënës i guvernatorit të Nangarharit, tha se pleqtë ishin mbledhur për të zgjidhur një mosmarrëveshje kur sulmuesi ka hedhur veten në erë.

Mësohet se sulmuesi fillimisht ka hapur zjarr dhe më pas ka shpërthyer eksplozivët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending