Connect with us

Lajme

Sulm terrorist në Turqi,vriten dy policë dhe plagosën pesë të tjerë

Published

on

Dy policë janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur pas një sulmi terrorist që ka ndodhur të martën ndaj një patrulle policore qarkun Maçka në krahinën turke të Trabzonit.

Lajmin e ka bërë të ditur prefekti i qytetit Trabzon, Yucel Yavuz.

Në deklaratën me shkrim, Yavuz njoftoi se më 19 korrik 2016 në qarkun Maçka është kryer sulm terrorist ndaj patrullës policore e cila po kryente kontroll rrugor, raporton Anadolu Agency.

Yavuz potencoi se ka filluar një operacion për t’i kapur autorët e këtij sulmi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending