Connect with us

Lajme

Sulm terrorist në Turqi, dy të vrarë (FOTO)

Dy persona janë vrarë dhe 16 të tjerë janë plagosur në një sulm me bombë në parkingun e bashkisë në provincën Adana, në pjesën jugore të Turqisë, tha prefekti i qytetit.

Published

on

Adana Mahmut Demirtas tha për Anadolu Agency se sulmi ndodhi në orën  08.05 të mëngjesit sipas kohës lokale,  në parkingun afër hyrjes së zyrës.

“Dyshohet se një  femër ka kryer sulmin,” thotë Demirtas, duke shtuar se janë drejt identifikimit të targave të makinës së të dyshuarit.  Ambulanca dhe ekipe të policisë janë parë  duke nxituar në drejtim të zonës.

sulm5

sulm4

sulm3

sulm2

sulm1

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending