Connect with us

Lajme

Sulm në një shkollë fillore, raportohet për viktima

Published

on

Një sulm me armë ka ndodhur të hënën në një shkollë fillore në Kaliforni dhe raportohet se ka disa viktima.

Sipas Policisë në San Bernardino sulmi ka ndodhur brenda një klase.

“Dy fëmijë janë transportuar në spital”, ka thënë Jarrod Burguan nga Policia, raporton Reuters, transmeton Koha.net.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending