Connect with us

Lajme

Sulm me armë brenda një kinemaje në Gjermani, të paktën 20 të plagosur

Published

on

 

Një person i armatosur dhe i maskuar ka hapur zjarr në një kinema në Gjermaninë perëndimore.

Mediat gjermane raportojnë për të paktën 20 të plagosur gjatë sulmit në kinemanë “Kinopolis”, e cila gjendet në Viernheim, afër Frankfurtit.

Thuhet se personi i armatosur kishte hyrë brenda hapësirave të Kinemasë.

Pak më parë, Ministria e Brendshme Gjermane ka konfirmuar se sulmuesi është vrarë nga Policia. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending