Connect with us

Lajme

Suharekë: Godet shtyllën elektrike me traktor, lëndohen dy persona

Published

on

Policia ka bërë të ditur se në fshatin Studeqan të Suharekës, i dyshuari mashkull duke lëvizur me traktor të llojit IMT nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur një shtyllë elektrike e cila ka rënë mbi rimorkio.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy viktimat meshkuj të cilët kanë qenë në rimorkio dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, transmeton Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending