Connect with us

Lajme

Stuhia më e keqe e të gjitha brezave: Evakuohet një qytet i tërë në Zelandën e Re

Published

on

Një stuhi e fuqishme ka filluar të godasë  Zelandën e Re dhe është duke u quajtur stuhia më e keqe e të gjithë brezave.

Një qytet përgjatë bregdetit është evakuuar pas paralajmërimeve alarmante të motit.

Stuhia mund të godasë North Island  rreth orës 19:00 sipas kohës lokale (07: 00 me orën shqiptare). Zyrtarët kanë paralajmëruar për dallgë të larta, stuhi të forta dhe rrëshqitje toke.

Kjo stuhi vjen pas përmbytjeve të rënda të shkaktuara nga Ciklonit “Debbie” që godi disa pjesë të vendit javën e kaluar./SYRI.net/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending