Connect with us

Lajme

Stuhi e fuqishme në Kinë, njerëzit dhe veturat lëvizin si të ishin lodra (Video)

Published

on

Gjatë orëve të mesditës, qyteti Chengdu i Kinës është përfshirë nga një stuhi e fuqishme që bllokoi trafikun në tërësi.

Erërat i kanë lëvizur njerëzit dhe veturat si të ishin lodra, thyen shumë dyer dhe dritare të ndërtesave, si dhe shkaktoi probleme në rrjetin elektrik.

Videoja e postuar më poshtë, shfaq kalimtaret që nuk mund të lëvizin dhe që rrëzohen përtokë, ndërsa panelet e xhamit bien në dysheme.

Kjo gjendje që ka zgjatur për tre orë, ka rrëzuar qindra pemë, por nuk raportohet për njerëz të lënduar. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending