Connect with us

Lajme

Studenti 23 vjeç vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën e të gjithëve (Video)

Denis Gollubovci, 23 vjeç, student i shkëlqyeshëm i arkitekturës, së fundi është diagnostikuar nga një sëmundje e rëndë në tru, dhe ka nevojë që të dërgohet urgjentisht për shërim jashtë vendit.

Published

on

Për shërimin e Denisit nevojitet ndihma e të gjithë juve.

Gazetari Milaim Zeka u bën thirrje të gjithë atyre që kanë mundësi ta ndihmojnë Denisin.

Të gjithë personat vullnetmirë për t’i ndihmuar Denisit mund ta gjejnë numrin e xhirollogarisë dhe detajet e tjera në videon më poshtë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending