Connect with us

Lajme

Stojanoviq kundër gërmimeve te Kisha Ortodokse

Published

on

Vendimi që të gërmohet afër kishës ortodokse serbe në prishtinë, nuk po i pëlqen zv/kryeministrit Branimir Stojanoviq.

Zëvendëskryeministri i Kosovës, ka thënë se këto gërmime nuk janë të sinqerta.

“Nuk jam shumë i bindur dhe nuk më duket i sinqertë qëllimi që të gjendet një varrezë masive ose çfarëdo varreze. Kjo është pjesë e shfaqjes me të cilën duhet që kisha ortodokse të politizohet. Punimet në këtë tempull duhet të përfundojnë” ka thënë ai për mediat serbe.

Ai ka deklaruar se serbët nuk kanë asgjë kundër që ky lokacion të hulumtohet. Por nuk është i bindur në siç e quan ai qëllimin e mirë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending