Connect with us

Sporti

Stërvitja e parë e James te Bayerni (Foto)

Published

on

Sot (e mërkurë) është prezantuar paradite James Rodriguez te Bayern Munichu.

Kolumbiani menjëherë pasdite ka filluar stërvitjen nën urdhrat e Carlo Ancelottit.

 

James i buzëqeshur u takua me shokët e ri të skuadrës dhe së bashku punuan në aspektin fizik.

James kaloi nga Reali te Bayerni në formë të huazimit, por me të drejt blerje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending