Connect with us

Sporti

Sterling u largua nga Liverpool për një shkak

Ylli anglez, Raheem Sterling, u transferua nga Liverpool për në Manchester City në verën e vitit 2015.

Published

on

Ai në sezonin e parë nuk arriti të përmbushë objektivat e tij dhe nuk i bëri performancat që ishte pritur. Por me ardhjen e Guardiolës ai po shkëlqen ku është duke u shëndërruar një nga të pa prekshmit e tranjerit spanjoll. Anësori i City ka treguar arsyejen pse është larguar nga ‘the reds’ duke thënë se Manchester City ka lojtar të klasit botëror.

”Arsyeja e largimit tim nga Liverpooli ishte që të luaja me këta lojtarë në Manchester City si Aguero, Silva, Toure e të tjerë”.

”Për mua që ta zhvillojë lojën time të luajë me më të mirët është mrekulli dhe kjo është arsyeja e ardhjes sime këtu”, zbuloi Sterling. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending