Connect with us

Lajme

Stefanoviq: Disa nga armët që u gjetën afër shtëpisë së Vuçiqit, janë nga fushëbetejat e Kroacisë

Ministri serb i Punëve të Brendshme, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se hetimi për gjetjen e armëve në Jajincë, në afërsi të shtëpisë së familjes së kryeministrit Aleksandar Vuçiq, ka përfunduar.

Published

on

Sipas agjencisë serbe të lajmeve, Tanjug, Stefanoviq ka thënë se ende pritet rezultatit i analizave të ADN-së nga armët e gjetura, transmeton lajmi.net.

Ai ka thënë se një pjesë e zollave (hedhësit të dorës) vije nga fushëbetejat e Kroacisë, kurse dy bomba nga fushëbetejat te Bosnjës dhe Hercegovinës.

“Kjo s’ka të bëjë me mbrojtjen fizike të kryeministrit, sepse ajo është kryer, por kjo ka të bëjë më shumë me mbrojtje nga shërbimet informative dhe kundërzbulimet”, ka thënë Stefanoviq. /Lajmi.net/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending