Connect with us

Sporti

Stavileci uron basketbollistët e talentuar nga Prishtina

Ministri Stavileci ka uruar basketbollistët nga Prishtina për fitoret e arritura

Published

on

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, ka uruar basketbollistët nga Prishtina, pasi u zgjodhën më të mirët në Kosovë, si femrat ashtu edhe meshkujt.

Stavileci përmes një postimi në Facebook, shprehu emocionet e tij për këtë fitore të klubit prishtinas.

“Edhe djemtë edhe vashat e Prishtinës më të mirët e Republikës. Me këto 2 kupa të reja në vitrinat tona të stërmbushura numri i trofeve arrin në 26 për vetëm 3 vjet e gjysmë”, ka shkruar Stavileci.

Tutje ministri tha se kjo është krenari e madhe për të por edhe për Prishtinën, duke shtuar se kampion edhe lind edhe bëhesh.

“Impresionante. E paharrueshme. Gati e papërsëritshme. Më shumë se krenari për mua dhe qytetin e Prishtinës. Kampion edhe lind edhe bëhesh?”, përfundoi Stavileci.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending