Connect with us

Lajme

Stavileci asnjë fjalë për Listën Serbe që po kundërshton Trepçën, rrok tema të tjera

Takimi për një marrëveshje mbi procesin e demarkacionit me Malin e Zi vlerësohet të jetë moment për relaksim të skenës politike.

Published

on

Kështu u shpreh Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci në “Rubikon” të KTV-së ku po debatohet mbi procesin e demarkimit të kufijve dhe një marrëveshje të subjekteve politike mbi këtë proces, transmeton Koha.net.

Ai theksoi se ngrirja e çështjes së demarkacionit ka bërë që të pengojnë zhvillimin në shumë sfera tjera dhe kjo ka ndikuar në një diskonim jo të mirë të qytetarëve të Kosovës.

“Është momenti për ta relaksuar skenën politike. Qytetarët po vazhdojnë me ngulm të kërkojnë gjëra të mira, çështjen e zhvillimit ekonomik dhe liberalizimin e vizave, çështje që i prekin çdo ditë dhe që do t’ju ndryshonin edhe disponimin për të mirë”, ka thënë Stavileci.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending