Connect with us

Sporti

Spurs të pandalshëm

San Antonio Spurs ka vazhduar me formën e mirë në këtë fillim sezoni të NBA.

Published

on

Skuadra e drejtuar nga Greg Popovich, ka arritur edhe fitoren e tretë rreshtë duke e mposhtur New Orleans Pelicans me rezultat 98-79.

Kawhi Leonard është udhëheqësi i ri skuadrës duke vazhduar me formën e mirë, ku shënoi 20 pikë i ndihmuar edhe nga shoku i tij i skuadrës Patty Mills me 18 pikë të tjera.

Nga radhët e New Orleans Pelicans më të mirët ishin Anthony Davis dhe E’Twaun Moore ku secili shënuan nga 18 pikë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending